SAS Online Dinleti Programları

SAS Online Dinleti Programları ile evde kaldığımız bu dönemde stres ve kaygıdan uzaklaşmak ister misiniz?

SAS Online Dinleti Programları

Dünyayı etkisi altına alan korona virüsün ülkemize de sıkıntılı günler yaşattığı bu dönemde, beden sağlığımızı korumak kadar ruh sağlığımızı korumak da büyük önem arz ediyor. Evde kaldığımız bu zor günlerde kaygı, endişe ve stres seviyemiz en üst düzeye ulaşıyor. Kaygılarımızdan uzaklaşmak ve insanları çıkmaza sürükleyen stres ile başa çıkabilmek için günde kendinize 30 dakika ayırmanız yeterli olacaktır.

1. Kısa Sürede Etkili Sonuçlar

SAS Online Dinleti Programları özellikle dikkat becerileri, öğrenme süreçleri ve çocuğunuzun duygusal gelişimi üzerinde olumlu etkiler yaratır. Programlar, dikkat eksikliği ve odaklanma sorunlarından okuma ve yazma problemlerine, gelişimsel sorunlardan dil ve konuşma becerilerine kadar çocukta var olan potansiyeli kısa sürede ortaya çıkararak çocuğun hayatında pozitif değişimler yaratır.

2. Uygulaması Oldukça Kolay

SAS Online Dinleti Programları çocuk ya da yetişkin için ekstra çalışma gerektiren bir süreç değildir. Özel tasarlanış müzik ve sesler sayesinde beyin üzerinde olumlu değişimler yaratmak için sadece kulaklık kullanarak programı dinlemek yeterlidir.

Google Play ya da App Store'dan indirebileceğiniz ve kullanması son derece kolay olan ''SAS Centre'' mobil uygulaması sayesinde online olarak evinizde internet bağlantısı olan herhangi bir yerde SAS Uzman Uygulayıcılarının günlük takibi ve kontrolü altında programdan kolaylıkla yararlanabilir.

4. Beyin Gelişimini Destekler

Sinirbilim ve beyin plastisitesi alanlarında yapılan araştırmalara dayanarak geliştirilen SAS Dinleti Programları çok küçük yaş çocuklardan başlayarak ve ergenlerde, müziği, tonları ve sesleri kulaklıklar aracılığıyla uygulanıp, beynin iki yarı küresi arasındaki iletişimi geliştirerek beyin gelişimini destekler.

5. Farklı İllerde Programa Ulaşma İmkanı

SAS Centre, Türkiye genelinde 60'dan fazla şehirde 120'den fazla alanda çalışan uzman kişiler ve kurumlar aracılığıyla SAS Online Dinleti Programlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu illerdeki uygulayıcılarımızı ziyaret edebilir ve programlardan faydalanabilirsiniz. SAS Yetkili Uygulayıcı merkezlerine ulaşmak için tıklayınız.

Bu makale 41938 kez okundu.

Benzer Yazılar

Sağ-Sol Beyin İletişiminin Önemi

SAS Dinleti Programlarının temel amacı; kulaklıklar aracılığı ile müziği, tonları ve konuşmaları birer araç olarak kullanarak beynin iki yarı küresinin birbiriyle uyumlu ve dengeli bir şekilde çalışmasını sağlamak ve böylelikle beyin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Yaz Tatili

Ülkemizde yaz tatili üç ay gibi uzun bir zamanı kapsıyor. Araştırmalar gösteriyor ki tatil süresi uzadıkça okul zamanında edinilen bilgi kayıba uğruyor ve bu bilginin geri kazanılması da uzun bir süre alıyor.

Beyne Dair 11 İlginç Bilgi

İnsan beyni hakkında bilmediğimiz çok şey var; ama bildiğimiz ilginç gerçeklerden bazıları bu yazımızda paylaşacağız.

Hürriyet Ankara Ekindeydik!

''Uyarılan Beynin Verimi Artıyor'' başlıklı haberimiz Hürriyet Ankara ekindeydi. (07.04.2013)